Чи допустить суд України Уляну Супрун до міністерського крісла

Vinnitsa.top

Суд, який розглядає справу Уляни Супрун, для прийняття вердикту попрямував до нарадчої кімнати. Відзначимо, що в суді має вирішитися питання про заборону Супрун виконувати обов’язки голови МОЗ. Дану справа в цей понеділок 11. 02.19. розглядав суддя Сергій Каракашьян. У рамках даного провадження також розглядалося клопотання уряду України, який наполягав на скасуванні всіх обмежень для в. о. голови МОЗ Супрун.

Перед тим, як піти в нарадчу кімнату, суддя зазначив, що з урахуванням чисельності матеріалів у справі, суд не зможе сьогодні прийняти остаточного рішення. У зв’язку з цим, найімовірніше, рішення буде прийнято у вівторок 12.02.19. Також наголошується, що час та місце оголошення судового рішення буде відомо пізніше.

Варто відзначити, що в ході розгляду справи, представники уряду та в. о. міністра охорони здоров’я Супрун відзначали, що парламентарій від радикалів Мосійчук, який є позивачем у даному процесі, не надав жодних доказів про конкретне порушення його прав.

Крім цього, зазначалося, що посади міністра або виконувача обов’язки – політичні. Виходячи з цього, на них не поширюється закон про держслужбу. Саме тому наявність американського громадянства у Супрун не є причиною для відсторонення її від своєї посади.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*