За заклик знайти поліціянтів, винних у побитті українських активістів – кримінальний термін

Znaj.ua

Роман Сініцин, екс-член комісії з переатестації співробітників поліції, поінформував у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук», що у зв’язку з тим, що він підозрюється у погрозах співробітникам поліції, проти нього було порушено кримінальне діловодство.

Згідно з повідомленням Романа Сініцина, дане виробництво було відкрито через розміщення ним у соціальній мережі запису, що мав заклик про те, щоб йому повідомили персональні дані поліціянтів, які брали участь у побитті активістів 9 лютого біля Подільського районного управління поліції у столиці України.

Таким чином, він повідомив у своєму профілі, що за пост про отримання винагороди у грошовому еквіваленті за надання домашніх адрес та персональної інформації поліціянтів, які побили людей, було відкрито кримінальну справу за ст.345 у Єдиному реєстрі досудових розслідувань. У даній статті йдеться про загрози будь-якого роду стосовно співробітника правоохоронних органів, а також родичів співробітника.

Сініцин передбачає можливість проведення обшуку його місця проживання, у процесі якої буде вилучено комп’ютерну техніку, а співробітники поліції отримають доступ до даних відносно його мобільних розмов.

Волонтер особисто заперечує факт збору персональних даних правоохоронців, і тим більше загрози близьким поліціянтів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*