Олена Зайцева розкаялася – постраждалі в Харківській ДТП не вірять

Kharkiv.web2ua.com

Повідомляється, що Київський райсуд міста Харкова 12 лютого продовжить дебати, у ході яких учасники судового процесу реалізують своє право висловити думку відносно дорожньо-транспортної пригоди, де винуватцями є Геннадій Дронов та Олена Зайцева. Нагадаємо, що у даному інциденті загинуло 6 осіб.

Згідно з даними інформаційного агентства «Kharkiv Today» 11 лютого виступали потерпілі громадяни та висловлювалися про можливий термін ув’язнення в тюрмі обвинувачених осіб. Першою, хто виступив – була потерпіла у ДТП Оксана Нестеренко. Вона вважає, що Олена Зайцева не кається у скоєному. Адже дівчина не брала участі у ході лікування та відновлення, а сама Оксана донині не має можливості працювати. Про Геннадія Дронова Нестеренко сказала, що термін, висунутий прокуратурою, не відповідає діям обвинуваченого.

Втративши у трагедії сестру Ніну Кобесову, Тіна Шевцова повідомила, що бажає меншого терміну ув’язнення для Дронова. У каяття Олени Зайцевої вона теж відмовляється вірити. А відносно Геннадія Дронова, вона зазначила, що чоловік виніс для себе урок. Саме тому постраждала заявила про вимогу максимально покарати Олену Зайцеву, а долю Дронова залишити за судом. Як зазначалося, Дмитро Марцонь, адвокат Шевцової, виступав з проханням прийняття результатів експертизи, зробленої дніпровськими фахівцями. Дана експертиза, на відміну від зробленої у Харкові, встановила швидкість, з якою рухався позашляховик Олени Зайцевої.

Виступила також Людмила Фабріс. Жінка втратила у даному інциденті дочку Аллу Сокол та внучку Анастасію. Відносно терміну у 10 років, пропонованого прокуратурою, вона заявила, що даний період ув’язнення не здатний заповнити порожнечу, що утворилася від втрати родичів. У каяття Людмила Фабріс теж не вірить, а винесення вироку жінка залишила на розгляд судового органу.

Також, Жанна Власенко та Оксана Євтєєва, постраждалі, просили судовий орган про винесення вироку з максимальною строгістю для обох винуватців.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*