Під офіс відомого журналіста була підкинута голова свині

www.unian.net

Інтернет портал «Київ оперативний» повідомляє, що Дмитру Гордону, українському журналісту, невідомі особи під будівлю офісу підкинули відрізану свинячу голову, яка була нанизана на вілли, а на п’ятаку було одягнено гумовий виріб.

Також повідомляється, що невідомі хулігани зобразили голову свині на асфальті, зробивши підпис у вигляді нецензурного слова.

Дмитро Гордон розповів, що результат роботи невідомих осіб був виявлений співробітниками редакції, які прийшли на роботу. Журналіст віджартувався на дану тему, що був засмучений, оскільки з голови свині був приготований холодець. А саме страва виявилася несмачною. Гордон зазначив, що можна було підкинути що-небудь краще.

Засновник інтернет-видання «Гордон» повідомив, що встановлено особу, яка стоїть за даною витівкою. Відзначено, що це один з кандидатів на майбутніх виборах.

Журналіст звернувся до правоохоронних органів із заявою, а поки ведуться слідчі роботи, розголошувати особистість кандидата не можна. Але Дмитро Гордон пообіцяв розкрити прізвище хулігана, як тільки буде завершено слідство. Журналіст заявив, що злочинець буде покараний за законом, але, як зазначив засновник видання, особистість Ляшка можна виключити, хоч і в підкинутому об’єкті були присутні вила.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*