Підозрюваний у справі Євромайдану екс-прокурор помер у будівлі прокуратури

glavk.info

Як повідомив Олексій Донський, який очолює групу співробітників прокуратури у справах, пов’язаних з Євромайданом, один з фігурантів розслідування помер в будівлі відомства.

Відомо, що померлий Андрій Сайчук раніше працював в прокуратурі. Він підозрювався в незаконному притягненні до кримінальної відповідальності Миколи Пасічника, одного з активістів Майдану.

Донський розповів, що екс-прокурор прийшов для ознайомлення з матеріалами справи. Після відвідин одного з кабінетів він впав і помер біля ліфта. Свідком його смерті стала прибиральниця. Екіпаж «Швидкої допомоги» не встиг вжити реанімаційних заходів.

Андрій Сайчук затримувався минулого року. Суд обрав для нього запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з правом застави, який підозрюваний згодом вніс. Останнім часом колишній прокурор зайнявся адвокатською діяльністю.

Микола Пасічник – пенсіонер, якого співробітники силових структур звинуватили в нападі на бійців спецпідрозділу МВС «Беркут», і побили після затримання. Оболонський столичний райсуд Києва в кінці січня 2014 обрав для Пасічника запобіжний захід у вигляді утримання під вартою, згодом відпустивши підозрюваного під домашній арешт.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*