У Нацполіції засумнівалися в правдивості вигуку «Ложись, Бандера»

msdnipro.com

У МВС висловили сумнів, що один зі співробітників поліційного спецзагону в ході затримання активістів біля відділу Нацполіції Подільського району столиці крикнув фразу «Ложись, Бандера!», яка стала резонансною та викликала різке засудження в патріотичних колах суспільства.

Радник голови МВС Іван Стойко, коментуючи інцидент, не виключив, що на відеозапис могли накласти сторонню аудіодоріжку. При цьому він підкреслив, що якщо ця фраза прозвучала від співробітника Нацполіції насправді, то такій людині не місце в правоохоронних структурах. Стойко назвав підлеглого, здатного сказати таку фразу, «негідником».

Висловив свій сумнів в автентичності відеоролика й голова департаменту комунікацій Міністерства, Артем Шевченко. В ході брифінгу Шевченко заявив, що намагався прислухатися до того, що відбувається на відеоролику, і скандальний вигук звучить в «какофонії різних звуків». Він зазначив також, що необхідно провести дослідження на цю тему.

Нагадаємо, що дев’ятого лютого члени громадської організації С14 в Києві вийшли з плакатом, на якому ставилося питання про «замовлення» (нападу) на Катерину Гандзюк. Між активістами та поліціянтами спалахнула бійка. В ході затримання біля будівлі Подільського районного управління столичної Нацполіції один зі співробітників МВС вигукнув фразу «Ложись, Бандера!».

Пізніше в Нацполіції відзначили, що близько тридцяти активістів під приводом, що у деяких раніше затриманих вилучили особисті речі, спробували прорватися в районне управління Нацполіції.

Високопоставлені чини МВС вибачилися за скандальний вигук свого співробітника та організували флешмоб «Я – бандерівець».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*