Глава МВС України: необхідно жорстко карати за порушення виборів Президента

news.meta.ua

Арсен Аваков, який очолює Міністерство внутрішніх справ, заявив, що підтримує посилення покарань за порушення в ході президентських виборів.

Під час ефіру програми «Свобода слова» Міністр зазначив, що парламентарії наступного тижня збираються розглянути проект закону про посилення покарання за порушення на виборах.

Аваков вдався в питання, чому деякі особи йдуть на ризик підкупу і продажу голосів, і сам відповів на це питання висновком, що чинне законодавство в цій сфері недосконале, передбачаючи невелике покарання за маніпуляцію голосами виборців.

За словами керівника МВС, проект закону, який був розроблений відомством спільно з організацією «ОПОРА», вже внесений до Верховної Ради та отримав схвалення Кабінету міністрів, а також профільного комітету ВР.

Міністр також підкреслив, що його відомства не допустить фальсифікації підсумків голосування і підкупу виборців, і пообіцяв відсутність преференцій для будь-якого з кандидатів.

Нагадаємо, що вибори глави держави заплановані на останній день березня поточного року. Центрвиборчкомом зареєстровано рекордну кількість претендентів на найвищу в країні посаду.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*