Літаки компанії Boing отримають висококласне техобслуговування в Україні

Samolety.org

Як повідомив Інтернет-портал Ukrainian Military Pages, держпідприємство «Завод 410 цивільної авіації» готується до обслуговування повітряних суден компанії Boing.

На даний момент на державному підприємстві почався процес освоєння ремонту та техобслуговування авіатехніки американського виробника, для подальшого самостійного обслуговування.

Як передбачає договір про співпрацю з авіаційною корпорацією, завод приверне інвесторів для обслуговування та фарбування літаків Boing 737. В даний час на території підприємства знаходиться два повітряних судна Boing 737-500, які проходять процес фарбування та техобслуговування.

Після того, як фахівці пройдуть підготовку, а «Завод 410 цивільної авіації» отримає сертифікацію, держпідприємство істотно розширить спектр своїх можливостей.

Нагадаємо, що влітку 2017 року державне підприємство анонсувало розширення техобслуговування літаків Boing 737 від п’яти щорічно, до сорока повітряних суден американської корпорації. Таких обсягів планується досягнути у 2024 році.

Літак Boing 737 є наймасовішим пасажирським повітряним судном за весь період історії пасажирської авіаційної галузі, та виготовляється з різними модифікаціями з 1968 року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*