Виборча кампанія Порошенка – плагіат з Москви

www.facebook.com/iryna.gerashchenko

Українські користувачі соціальних мереж звернули увагу на розповідь першого віце-спікера ВР Ірини Геращенко, оприлюднену нею в Facebook. За словами Геращенко, президент виконав заповітне бажання хлопчика з Борисполя (Київська область), зробивши спільну з ним світлину.

Як випливає з деталей цієї історії, юний мешканець Київщини протягом години чекав селфі з чинним головою держави, і розплакався, не дочекавшись свого кумира. Почувши плач, Петро Порошенко вийшов з автівки, щоб зробити світлину з хлопчиком.

Запис Ірини Геращенко викликав безліч іронічних відгуків, в яких історія від віце-спікера парламенту була названа піар-ходом. Багато хто звернув увагу на виразну аналогію з відеороликом з Москви, в якому різниця була тільки в статі дитини, але збігалися такі деталі, як плач малечі та президентський кортеж, який був залишений заради юного шанувальника.

Раніше українці знайшли плагіат в зовнішній рекламі від БПП, де текст повідомляв про «реальні справи» замість «брехливих обіцянок». Раніше практично ідентичні слогани використовувала російська партія влади «Єдина Росія».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*