Святослав Вакарчук: Україні потрібен третій Майдан

Linkis.com

Соліст і лідер рок-групи «Океан Ельзи», громадський діяч Святослав Вакарчук в інтерв’ю дніпровській журналістці Соні Кошкіній з видання «Лівий берег» заявив, що країні необхідна третя революція.

Він пояснив журналістці, що наступна революція повинна відбутися в головах пересічних українців і політичних діячів. Своє призначення музикант побачив в тому, щоб здійснення цієї «революції в головах» прискорити. Також він підкреслив своє невдоволення швидкістю змін, які відбуваються в суспільстві, зазначивши при тому їх позитивність. За словами Вакарчука, у відсутності швидкості винен старий клас політиків, який музикант назвав «динозавроподібним». Їхня політична культура, на думку фронтмена «Океану Ельзи», є гальмом для цього важливого процесу.

Музикант також висловився за необхідність організувати дебати між учасниками президентських перегонів, через те, що виборець повинен отримати можливість зіставляти справи кандидатів з їх словами.

Нагадаємо, що Святослав Вакарчук розглядався політичними оглядачами та засобами масової інформації як потенційний кандидат у президенти, однак музикант відмовився претендувати на вищу в країні політичну посаду. Разом з тим він пообіцяв своїм шанувальникам активну діяльність на благо країни і формування для цього «команди однодумців».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*