Під арештом залишені ще четверо моряків Морських сил України захоплених у полон

Masinform.news

Чотири полонених моряки, 25 листопада захоплених серед трьох екіпажів ВМСУ в районі Керченської протоки, рішенням Апеляційного суду столиці РФ залишені під вартою.

Про це повідомив юридичний захисник службовців ВМСУ Микола Полозов. Він повідомив, що Апеляційна інстанція Мосміськсуду розглянула скаргу, спрямовану адвокатською командою «2-й четвірці» полонених українців. Як і з першими чотирма моряками, за яких клопотав захист, запобіжний захід у вигляді утримання під вартою був залишений в силі.

Також зазначається, що слідчі клопотали про закритий формат засідання суду. Також було відмовлено в залученні копії резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи, яка вимагала від Кремля негайно звільнити членів екіпажів кораблів ВМСУ і надалі звертатися з ними так, як це пропонує Женевська конвенція.

Нагадаємо, що в ході перетину Керченської протоки 25 листопада минулого року прикордонники РФ атакували три кораблі ВМСУ і захопили їх разом з екіпажами. При агресивних діях російської сторони буксир Військово-морських сил піддався умисного навалу, шестеро українських моряків були поранені.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*