Експерт: Генпрокуратура України стала «дубиною Закону» в руках політиків

koktebel.club

Один з членів Вищої ради правосуддя Павло Гречківський в соціальній мережі «Фейсбук» опублікував запис, в якій інформує, що Генпрокуратура має намір організувати обшук в його квартирі, а також офісі. Сам обшук запланований на день з’їзду адвокатів, де оберуть членів ВРП.

Юрист зазначив, що подібні відомості він отримав від власних інформаторів у відомстві. Він підкреслив, що метою подібних протизаконних дій є відмова Гречківського від участі у виборах на пост члена ВРП.

Крім того, юрист нагадав й про інші дії, які були спрямовані на те, щоб дискредитувати його. Він також підкреслив, що представники правоохоронних структур вже сфабрикували низку кримінальних проваджень проти членів сім’ї Гречківського. Варто відзначити, що можливі обшуки, на думку юриста, суперечать закону, при цьому, ніяких результатів не принесуть.

Кандидат на посаду члена ВРП заявив, що ні він, ні його родичі не здійснювали ніяких дій, які б суперечили закону. У зв’язку з цим, він підкреслює, що правоохоронці в ході обшуків нічого не зможуть знайти, крім того, що принесуть самі. Також Гречківський підкреслив, що початок подібної кампанії проти нього аргументовано тим, що правоохоронці не можуть спростувати законність намірів юриста балотуватися на пост кандидата ВРП.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*