Суд Києва, за крик «Лягай, Бандера», заарештував поліціянта на 60 діб

Hvylya.net

Печерський райсуд столиці в ході розгляду справи Василя Мельникова, якому висунули звинувачення у перевищенні посадових повноважень при арешті активістів у столиці, прийняв рішення про обрання покарання у виді арешту. Поряд з цим, зазначається, що можливість внесення застави, сума якої сягає ста п’ятнадцяти тисяч двохсот гривень, залишається.

Суддя зазначив, що, відповідно до рішення суду, Мельникова триматимуть під вартою протягом шістдесяти днів. Альтернативою тюремному ув’язненню є застава на суму, що перевищує 115 тисяч гривень.

Необхідно нагадати, що 09.02.19. у столиці сталася конфліктна ситуація, в якій зіткнулися правоохоронці та активісти. Співробітник поліції Мельников побив одного з активіста. Варто зазначити, що активістів затримали в ході проведення демонстрації «Хто замовив Гандзюк?».

Цього вівторка 12.02.19 в одному з райсудів столиці пройшло судове засідання у даній справі. Сторона звинувачення наполягала на тому, щоб суд прийняв рішення про утримання підсудного під вартою.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*