Кандидат у президенти України пропонує розмістити в Україні військову базу США

Newsland.com

Валентин Наливайченко, колишній голова Служби безпеки України, вважає, що Сполучені Штати Америки зацікавлені у тому, щоб розмістити військову базу на території України. Дана база необхідна для того, щоб прикрити військову базу США, що знаходиться на території Польщі, а також систем протиповітряної оборони та ресурсної бази.

Про це повідомила прес-служба голови руху «Справедливість». Наливайченко виступає з пропозицією розміщення американського військового контингенту на території України. Подібна співпраця, на думку кандидата, посприяє прискоренню інтеграції нашої держави в євроатлантичний простір, також приверне у ВПК та інфраструктуру іноземний капітал, дозволить оновити технології України та вийти на більш високий рівень стратегічної взаємодії України з Польщею та Сполученими Штатами.

Розміщення американської бази в Україні є доцільним, оскільки на поточному етапі історії відбувається зміна сил та загроз через розірвання Договору про ракети. Даний крок, як вважає політичний діяч, може бути реалізовано у кілька етапів.

Для початку необхідно створити українську військову частину, яка буде елементом присутності Сполучених Штатів регіонального характеру. Далі слід розмістити на території України на ротаційній основі американського військового контингенту. А третім кроком буде прийняття офіційного рішення відносно створення стаціонарної військової бази.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*