Народний депутат України має намір позбавити Порошенка права участі у виборах Президента

mikroskop.net.ua

Віталій Купрій, парламентарій Верховної Ради, написав у своєму профілі в соціальній мережі, що він звернувся у судові органи з позовом, що містить у собі вимогу відносно скасування рішення Центрвиборчкому про реєстрацію Петра Порошенка як кандидата на майбутніх виборах.

Нардеп пояснює свою дію тим, що антикорупційні законодавчі акти забороняють чиновництву виконувати свої обов’язки у рамках конфлікту інтересів. Але як зазначається, з 16 членів Центрвиборчкому – 6 були обрані за квотою політичної сили «БПП». За словами парламентарія, представлені особи перебувають під прямим впливом чинного голови України.

Відзначається, що у ході проведення журналістського розслідування, було з’ясовано інформацію про спільне проведення новорічних свят Тетяни Сліпачук, голови ЦВК, та Порошенко на держрезиденції «Синьогора», яка знаходиться на Прикарпатті. Також повідомляється, що у голови держави на даний момент під контролем знаходяться ще два члени ЦВК – представники від політпартії «Удар» та «Відродження».

Купрій наводить текст статті із законодавчого акту «Про запобігання корупції». У даній статті йдеться про те, що у разі, якщо чиновник потрапляє в умови реального конфлікту інтересів або потенційного, тоді дана особа позбавляється права участі у прийнятті рішення органом, членом якого він значиться. З цього виходить, що 9 членів Центрвиборчкому, не були правоможні голосувати у процесі прийняття рішення про затвердження кандидатури Порошенка. Саме це є підставою для скасування рішення про реєстрацію Петра Порошенка як претендента на майбутніх виборах. Купрій зазначає, що у ході наступних 5 днів повинен початися судовий процес.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*