Влада невизнаного Придністров’я планує відкрити представництво в Україні

Top.st

Представники владних структур так званої «Придністровської молдавської республіки» мають намір відкрити представництво в столиці України. Про це повідомив глава «МЗС» невизнаного утворення Віталій Ігнатьєв.

Як випливає із заяви Ігнатьєва, відповідне завдання перед його відомством поставив керівник «ПМР» Вадим Красносільський. Крім представництва в Україні, Тирасполь також планує бути представленим в Брюсселі.

Раніше влада невизнаної «Придністровської молдавської республіки» відкрила своє представництво в Москві. У зв’язку зі статусом Придністров’я представництво функціонує як неурядова організація.

Молдавський уряд висловив протест з приводу відкриття придністровського представництва в російській столиці. У Кишиневі відзначили, що це вступає в сперечання з Договором про дружбу і співробітництво між Республікою Молдова та РФ, і завдає шкоди процесам мирного врегулювання ситуації в придністровському регіоні.

«Придністровська молдавська республіка» була створена в 1990 році як відповідь на вихід Молдови зі складу Радянського Союзу. Кишинів відкинув вимоги жителів регіону, згодом спалахнув збройний конфлікт, який в даний час вважається «замороженим».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*