Українські прилавки можуть позбутися імпортного віскі

Foodanddrink.scotsman.com

Як повідомляє «Європейська бізнес-асоціація», з торгового обороту можуть бути вилучені понад тисячі найменувань імпортованого віскі через деякі положення в Податковому кодексі, які набудуть чинності з першого липня поточного року.

Як свідчить відповідне визначення, алкогольний напій називається «віскі», якщо він виготовлений за коньячною рецептурою і має міцність від 35% до 45%, а також характерний аромат.

«Європейська бізнес-асоціація» відзначила, що таке визначення вступає в суперечність з нормами Європейського Союзу, через те, що в країнах-членах ЄС є лише мінімальний поріг спиртової концентрації, що досягає 40%. Також в стандартах ЄС, що регулюють виробництво і збут алкогольних напоїв, відсутнє уточнення про «коньячну технологію», тому, що для виготовлення віскі використовується дистиляція сусла.

У зв’язку з цим міжнародні компанії можуть виробляти віскі, вміст спирту в якому перевищить 45%, що планується заборонити в нашій країні.

Через це створюється загроза того, що напої, що містять більш ніж 45% міцності, законодавчо будуть визнані низькоякісними та небезпечними для вживання, у зв’язку з чим може бути утилізовано понад 1000 видів імпортованої алкогольної продукції, уточнюють в ЄБА.

Нагадаємо, що раніше Україна взяла на себе зобов’язання відмовитися від використання слова «коньяк» в алкогольної продукції вітчизняного виробництва. Це передбачено Угодою про асоціацію країни з Європейським Союзом.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*