Нардеп Мосійчук відмовився влаштовувати самопідпал під посольством США

Hromadske.ua

Парламентарій від РПЛ Ігор Мосійчук прокоментував інформацію, що він нібито планує здійснити акт самоспалення під будівлею диппредставництва Сполучених Штатів в Києві.

Він зазначив, що дану інформацію поширюють «грантоїди», і підкреслив, що такого вчинку від нього не дочекаються.

Історія з нібито планованим самоспаленням Мосійчука виникла з його перепалки в соціальних мережах. Відповідаючи в Facebook керівнику «Центру протидії корупції» Віталію Шабуніну, він запитав опонента, чи слід для підтвердження своєї правоти підпалити себе під посольством Сполучених Штатів або на парламентській трибуні. «Я це зроблю», пригрозив Мосійчук, додавши, що винні в цьому будуть опоненти. Згодом Мосійчук видалив цей коментар, однак скриншот набув поширення в Мережі.

Суперечка Мосійчука з Шабуніним виник через звинувачення голови ЦПК в тому, що «радикал» написав текст пояснення до постанови про відставку в.о. Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, використовуючи персональний комп’ютер нардепа Олександра Долженкова, члена «Опоблоку».

Мосійчук зазначив, що з «опоблоковцем» він навіть не вітається, та висловив готовність пройти перевірку на детекторі брехні, щоб довести власну правоту в справі усунення Супрун.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*