Євген Мураєв: Генпрокуратура України діє за вказівкою нинішньої влади

Glavpost.ua

Учасник президентських перегонів, опозиціонер Євген Мураєв, коментуючи виклик на допит в Генеральну прокуратуру, заявив представникам засобів масової інформації, що пов’язує це з виборчою кампанією.

Він пояснив, що допит пов’язаний з кримінальним провадженням, відкритому ще два роки тому, однак лише зараз він був викликаний для свідчень.

Лідер новоствореної політичної партії «Наші» зазначив, що очікує від поточної виборчої кампанії безпрецедентної брехні та бруду, тому не здивований тим, що відбувається.

Допит Євгена Мураєва був призначений на 10:00 тринадцятого лютого. Відкрите проти нього два роки тому кримінальну справу він назвав «профанацією», яка використовується для тиску на неугодних (владі) політичних діячів.

Кандидат в президенти жартома запропонував «спостерігати за цим серіалом». Свій коментар він зробив перед будівлею відомства, що викликало його на допит.

Приводом для допиту стало розслідування у відношенні Мураєва за підозрою в несплаті політиком податків. Справа була відкрита влітку 2017 року. У партії «Наші» піддали критиці цей виклик на допит.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*