МОЗ України: робота відомства повністю заблокована

Sud.ua

Під будівлею Окружного столичного адмінсуду, де вирішується питання про скасування тимчасової заборони на виконання головою МОЗ своїх обов’язків, Уляна Супрун та її заступники організували брифінг.

У своїй заяві для преси високопоставлені чиновники Міністерства заявили, що робота держоргану є заблокованою.

На заяву тимчасово відстороненого в.о. міністра та її заступників відреагував Богдан Санін, який обіймає посаду судді-спікера в Окружному київському адмінсуді. Він порадив представникам Міністерства охорони здоров’я ознайомитися з текстом судового роз’яснення щодо тимчасового відсторонення Супрун. За словами Саніна, Супрун як міністр обмежена лише в можливості брати участь в урядових засіданнях та визначати плани стратегічного характеру. Санін підкреслив, що всі інші повноваження, делеговані Супрун як першому заступнику міністра, не зазнавали змін.

У відповідь Супрун зажадала розблокувати роботу Міністерства охорони здоров’я, та анонсувала свою поїздку до Кабінету міністрів. Вона підкреслила своє очікування від судді негайного вирішення з питання тимчасового відсторонення.

Засоби масової інформації повідомили з місця брифінгу Супрун, що суддя Каракашьян досі не виніс рішення, перебуваючи в кімнаті для нарад. Богдан Санін у своєму коментарі висловив надію, що рішення по Супрун буде підготовлено його колегою і оголошено вже сьогодні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*