Тимошенко: ми надамо іпотечні кредити для молодих сімей України

citylife.org.ua

Юлія Тимошенко, учасниця президентських перегонів і лідер партії «Батьківщина», в ході спілкування з молодими виборцями в Івано-Франківську пообіцяла зміни в системі кредитування по іпотеці. За словами політика, нова влада створить умови для молодих сімей в справі придбання житлоплощі.

Кандидат в президенти розповіла про закон, що скасує для іпотечного кредиту перший внесок, який є важким для багатьох сімей.

Також Тимошенко пообіцяла появу довгострокових кредитів за зразком розвинених держав. Такий кредитний продукт дозволить повертатися кредит протягом п’ятнадцяти та більше років, без руйнування сімейних бюджетів. Вона порівняла це з більшістю кредитів на житло в Україні, коли погашення позики необхідно виконати в терміни від трьох до п’яти років, що представляє складність навіть для робочих сімей.

Окремо Тимошенко торкнулася теми Нацбанку та його кредитної політики. Політик висловила переконаність, що реформи в національному регуляторі дозволять зробити кредити менш дорогими, з 20% сьогодні до 3% -4% за зразком західних країн.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*