Київ зробить колосальні зміни в облаштуванні міського транспорту

Autobusweb.com

У прес-центрі однієї з комісій столичної міської ради інформують, депутати в ході засідання узгодили цільову програму розвитку транспортної інфраструктури на наступні п’ять років. Як зазначається, усього на реалізацію цієї програми необхідно 76,4 мільйонів гривень. Водночас, підкреслюються, що більша частина зазначеної суми буде виділятися з бюджету міста, а інша – з державного бюджету або за рахунок інвесторі чи кредиторів.

Дана програма передбачає проведення фундаментальних ремонтних робіт на дорогах міста, будівництво понад двадцяти нових станцій метро, закупку загального транспорту такого як трамваї, тролейбуси та електроавтобуси. Також, згідно з програмою, окрему уваги звернуть на розвиток інфраструктури для пішоходів та громадського транспорту. Варто зазначити, що до цього увага приділялася лише дорогам для автомобілів. Таким чином, у столиці постійно зростала чисельність зареєстрованих авто.

В прес-центрі наголосили, що експерти прогнозують подальше зростання автомобілів в місті. Так, за попередніми даними, в же до 2025 року їх чисельність може збільшитися на 60%. Наразі у Києві деградує трамвайна мережа, немає інфраструктури для велосипедистів. Саме тому, нова програма й повинна розв’язати наявні проблеми.

Також підкреслюється, що згідно з новою програмою, пріоритетним напрямком стане розвиток електротранспорту, в рамках якого планується провести об’єднання лівобережної та правобережної трамвайних мереж. Крім цього, планується встановити квоти на місця для парковки в центрі столиці, а також зробити громадський транспорт більш комфортним.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*