Гройсман «Нафтогаз України» винен у провалі плану з видобутку газу

Ukraine.web2ua.com

В ході засідання уряду України, яке проходило цієї середи 13.02.2019., Володимир Гройсман, що очолює Кабінет Міністрів, виступив із заявою, в якій звинуватив «Укргазвидобування» у зірваних планах щодо видобутку газу.

Прем’єр висловив своє невдоволення щодо ситуації з провалом плану. Він підкреслив, що зазначена компанія «Нафтогазу» практично не змогла виконати план з видобутку газу. Він також зазначив, що даний план був затверджений урядом до наступного року.

Голова уряду звернув увагу на те, що найближчим часом критично важливо збільшити обсяг видобутку газу, для того, щоб в результаті ми змогли отримати ті показники, які були заплановані спочатку. На сьогоднішній день, це є серйозною проблемою, яку в обмежені терміни слід виправити, щоб змінити ситуацію.

Водночас, прем’єр підкреслив, що минулого року в нашій країні змогли добути близько двадцяти одного мільярда кубометрів газу. Поряд з цим, були скорочені закупівлі газу на три з половиною мільярди кубометрів. Однак Україна змогла збільшити власний видобуток, збільшити частку відновлюваної енергетики та реалізувати технології ефективного споживання.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*