Amnesty International: уряд України регулярно порушує права людини

Vybor.news

Міжнародна правозахисна організація «Amnesty International» у своєму звіті інформує, що уряд України регулярно порушує права людини. Експерти організації зазначили, що влада країни не може не тільки перешкодити порушенню прав, але вона також не здатна розслідувати всі ті порушення, які неодноразово відбувалися в державі в минулому році. Таким чином, в українському соціумі склалася атмосфера безкарності. У звіті сказано, що серед порушень, які зафіксовані в Україні, найбільш гостро стоїть проблема переслідування кореспондентів та активістів, а також розгул радикальних груп, серед яких є «С14».

Також у звіті підкреслюється, що члени націоналістичних угруповань часто організовують напади на людей з нетрадиційною орієнтацією, на представників нацменшин або на тих, кого вважають проросійськими активістами. Крім цього, співробітники правоохоронних структур не роблять спроби припинити ці напади, а відкриті кримінальні провадження не приносять ніяких результатів.

Крім того, міжнародна організація зазначає, що минулого року в Україні було зафіксовано понад п’ятдесяти нападів на активістів. Водночас, місцеві правозахисники зазначають, що реальна кількість нападів набагато більше задекларованої. Так, за попередніми даними, чисельність таких нападів сягає трьохсот. Крім того, автори звіту підкреслюють, що в Україні розслідування даних нападів проходить вкрай неефективно.

У звіті також наголошується, що в Україні неодноразово фіксувалося й обмеження свободи слова. Як приклад у звіті вказують спроби закрити такі телевізійні канали, як «112» та «NewsOnе». Крім того, була піднята проблема й нападів на кореспондентів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*