Гриценко: ситуація навколо Супрун – це вибіркове застосування законодавства України

multiport.online

Лідер політичної партії «Громадянська позиція», а також кандидат на посаду голови держави Анатолій Гриценко у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» опублікував пост, в якому наголосив, що висловлювання в. о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун про те, що відсторонення її від посади голови відомства створить небезпеку для здоров’я громадян – проста маніпуляція.

Крім цього, політичний діяч зазначив, що хоч він й підтримує Супрун, однак такі висловлювання просто неприпустимі. Він зазначив, що ситуація, яка склалася навколо Супрун – це вибіркове застосування законодавства.

Такі дії, безумовно, є неприпустимими, проте голові МОЗ Супрун все ж не варто переходити на негідні методи та спекулювати на здоров’ї громадян, виступаючи з заявами, що без неї у них не буде необхідних лікарських препаратів.

Він написав, що така ситуація не відповідає дійсності, оскільки довіреність може отримати будь-який з підлеглих. Гриценко додав, що не слід замінювати одне неподобство іншим. При цьому, він підкреслив, що найголовніше – це здоров’я громадян, які не повинні страждати від ситуації, що склалася.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*