Тимошенко: рівень середньої зарплати українця буде 1 тисяча доларів

Ukr-info.com

Прес-служба «Батьківщини» повідомляє, що лідер партії Юлія Тимошенко зробила таку заяву на мітингу, який проходив у місті Надвірна Івано-Франківської області. Екс-прем’єр заявила про те, що нове керівництво держави повинно підняти рівень доходів жителів України до рівня Польщі. Таким чином, середня заробітна плата повинна досягти позначки 1000 доларів.

Глава політсили зазначила, що підвищення добробуту жителів держави не є популізмом, а насправді це добра доля української економіки.

Згідно зі словами кандидата на пост президента, якщо рівень доходів в Україні буде стояти на позначці, яка навіть до середнього рівня доходів серед держав Європи не досягає, тоді через 5-річний період не залишиться ні економіки, ні народу.

Народний депутат також наголосила на важливості українських сімей для розвитку нашої економіки, оскільки саме вони є основними інвесторами. У разі, якщо підприємці держави продовжать виробляти продукти або займати нішу надання послуг, а народ не матиме коштів, щоб їх купувати, тоді зникне попит. А такий стан економіки не життєздатний.

Таким чином, новий курс Юлії Тимошенко припускає певні дії для досягнення поставленої мети. Також парламентарій зазначила, що потрібно на ринкових засадах зміцнювати українську валюту, тоді поступово буде піднято рівень життя жителів країни та при такому розкладі за 5 років буде піднято рівень валового внутрішнього продукту у валютному обчисленні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*