США надасть допомогу Україні в боротьбі з обігом наркотиків

Golos.io

Департамент Комунікації Нацполіції України повідомляє, що 13 лютого відбулася зустріч між Сергієм Князєвим, головою Нацполіції, та Стефані Холмс, керівник одного з відділів Посольства Сполучених Штатів Америки, а саме з правоохоронних питань. На даній зустрічі обговорювалися питання взаємодії Нацполіції та американського Управління по боротьбі з наркотиками (DEA). Також обговорювалася можливість установи у Києві офісу американського Управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків.

Сергій Князєв повідомив про те, що США надали підтримку нашій державі, внаслідок чого підрозділи, які спеціалізуються на боротьбі з наркозлочинністю отримали оснащення та новий транспорт. Голова Нацполіції зазначив, що нова техніка допомагає співробітникам правоохоронних органів випереджати учасників угруповань, які розповсюджують наркотичні речовини. За словами голови, на даний момент керівництво центрального органу виконавчої влади роблять кілька акцентів у функціонуванні підрозділу протидії наркозлочинності, який був реформований.

Начальник Національної поліції повідомив, що про кількість викритих та затриманих угруповань зобов’язані доповідати підрозділи на територіях, а завдання головного офісу полягає в розслідуванні стратегічного характеру. Саме відкриття у нашій країні офісу DEA здатне посилити взаємодію між органами та привести до хорошого результату.

Кевін Деніалз, замкоордінатора, регіонального рівня, Управління по боротьбі з наркообігом Сполучених Штатів, зазначив, що вивчаючи дані від територіальних офісів, був приємно здивований результатами роботи наших підрозділів. Він також заявив, що дані показники є сильним аргументом у питанні відкриття офісу Управління Америки, та впровадження спільних проектів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*