Росія увійде зі своїми спостерігачами на вибори Президента в Україні

etleboro.org

МЗС РФ заявило про те, що Росія має намір реалізувати своє право на участь у процесі виборів в Україні у якості спостерігачів. Відзначається, що РФ отримала запит на те, щоб держава надала короткострокових спостерігачів. Відправником запиту був один з інститутів ОБСЄ, найбільшої регіональної організації, яка займається питаннями безпеки. Даним інститутом виступило Бюро з демократичних інститутів та прав людини.

У МЗС РФ заявили, що 12 лютого зовнішньополітичним відомством було отримано циркулярний запит від БДІПЛ ОБСЄ. Метою запиту є відрядження осіб, які на короткостроковій основі виступлять спостерігачами, до складу комісії для моніторингу майбутніх українських виборів. Склад комісія має на увазі міжнародне членство. Відповідно до запрошення відомство погодилося направити свої кандидатури до складу цієї місії.

Як зазначається, керівництво Росії сподівається, що представники з РФ будуть забезпечені усіма умовами, які будуть потрібні для виконання функцій міжнародного спостерігача. Як відомо, завдання осіб, які будуть спостерігати, на короткостроковій основі місій Бюро полягає у тому, щоб здійснювати свої функції виключно у день проведення голосування, а члени на довгостроковій основі потрібні, щоб відстежувати повністю виборчий процес, що охоплює період і до проведення виборів, і після.

Раніше повідомлялося, що Парламент України 7 лютого прийняв рішення відносно заборони на участь в якості спостерігачів представників від Російської Федерації.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*