СБУ відкидає своє причастя до вбивства Гандзюк

Pravdainform.com.ua

Спікер Служби безпеки України Олена Гітлянська надала офіційну відповідь свого відомства на заяву Владислава Мангера, який очолює Херсонську ОДА. Високопоставлений чиновник, підозрюваний в причетності до вбивства активістки та чиновниці Катерини Гандзюк, звинуватив в організації цього злочину одного з генералів спецслужби, Данила Доценка.

Гітлянська у своїй публікації на офіційному акаунті Facebook зазначила, що заява Мангера викликала обурення замість подиву, та підкреслила, що метою такого звинувачення є нівелювання доказів, зібраних проти чиновника в значному обсязі. Кінцевим прагненням Мангера Гітлянська назвала передачу справи в іншу правоохоронну структуру.

Звинувачення на адресу генерала Доценко прозвучало на судовому засіданні при розгляді справи Мангера. Керівник Херсонської обласної державної адміністрації заявив, що Катерина Гандзюк була тісно пов’язана зі Службою безпеки України.

Також Мангер висловив свою переконаність в тому, що кримінальне провадження проти нього має політичну мотивацію та спрямовано проти політичного діяча Юлії Тимошенко.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*