В Україну не допущений священик Української православної церкви Моспатриархата

Politeka.net

У столичному аеропорту «Бориспіль» співробітники Держприкордонслужби перешкодили в’їзду на територію країни священнослужителя Юрія Харона з Української православної церкви Моспатріархата.

Коментуючи інцидент, спікер ДПСУ Олег Слободян заявив, що під час оформлення пасажирів літака, який прибув з німецького Франкфурта, був виявлений український громадянин Юрій Харон.

Співробітники Держприкордонслужби, виконуючи припис одної з правоохоронних структур, провели вилучення закордонного паспорта громадянина України у єпископа УПЦ МП. Вилучення документа обґрунтовується тим, що Харон має громадянства одночасно декількох держав.

Також Слободян повідомив, що подальша співбесіда його колег з єпископом релігійного об’єднання дозволила виявити антиукраїнську пропагандистську діяльність духовної особи, яка, як зазначив спікер Держприкордонслужби, є адептом так званого «російського світу».

Юрій Харон прокоментував ситуацію, що склалася. Він заявив, що рішення щодо нього було прийняті нібито в зв’язку з тим, що його українське громадянство анульовано. Священнослужитель зазначив також, що ще п’ятнадцять днів тому він здійснював авіапереліт, і проблем з документами у нього не виникло. Інцидент Харон охарактеризував як «релігійний політичний тиск» на нього.

Нагадаємо, що згідно чинного законодавства, релігійне об’єднання УПЦ МП має змінити назву та вказати в ньому на іноземне (російське) керівництво, однак на поточний момент дане рішення не було виконано духовенством цієї церкви.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*