Уляна Супрун – знову в.о. міністра, але з відкритим кримінальним провадженням

Vybor.news

Уряд України видав розпорядження, яке дозволяє виконувачу обов’язки керівника Міністерства охорони здоров’я Уляні Супрун повернутися до повноправного виконання своїх обов’язків на цій посаді.

Виняток в поверненні Супрун до роботи зроблений лише для тих повноважень, які визначені як обов’язки члена Кабінету міністрів. Таким чином, як повідомив прес-центр МОЗ, розпорядження Кабінету міністрів дозволило розблокувати розв’язання найгостріших питань даного міністерства.

Вказується також, що рішення Кабміну стало відповіддю на вердикт Окружного столичного адмінсуду, який раніше заблокував для Супрун виконання міністерських обов’язків.

Розпорядження Уряду дозволить розпорядитися вакцинами та препаратами на регіональному рівні, організувати лікування за кордоном сорока чотирьох громадян України та відновити будівництво медустанови для дітей «ОХМАТДИТ».

Пізніше стало відомо, що розпорядженням Печерського столичного райсуду Держбюро розслідувань має внести до ЄРДР матеріали про вчинення такого правопорушення, як втручання в діяльність судді для створення перешкод виконанню обов’язків або з метою винесення неправосудного вироку. Кримінальне провадження було розпочато у відношенні в.о. керівника МОЗ Уляни Супрун.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*