Польща віддала шану військовій місії Українській Народній Республіці

ukrinform.com

У столиці Республіки Польща, на будівлі колишнього готелю «Польський» відкрили меморіальну табличку. Вона нагадує, що саме тут протягом двох років, рівно сто років тому, розташовувалася військова місія Української Народної Республіки.

В урочистій церемонії відкриття пропам’ятної дошки взяли участь представники Польщі та нашої країни, яку представив, в тому числі, керівник зовнішньополітичного відомства Павло Клімкін. Також відкриття пам’ятної дошки відвідали представники української діаспори Польщі.

У своїй промові Клімкін нагадав про бойове братерство, можливість проявити яке випала полякам і українцям століття тому, коли захищався Київ і оборонялася Варшава. Він також підкреслив польську підтримку в протистоянні України російської агресії.

Віце-прем’єр і голова польського Мінкульту Пьотр Глинський в своїй промові нагадав про союз двох народів, які прагнули до незалежності. Він підкреслив співпрацю Варшави та Києва в момент відображення нашою країною агресії Кремля, та реалізацію співпраці в багатьох сферах.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*