Зеленський: спроба заблокувати показ «Слуга народу-3» – помилка Порошенко

Akcenty.com.ua

Учасник президентських перегонів і лідер «95 кварталу» Володимир Зеленський відреагував на прохання Комітету виборців України, звернену до Центрвиборчкому, перевірити телешоу «Слуга народу-3» на зміст в ньому передвиборної агітації.

Зеленський заявив, що це свідчить про «політичні бої без правил». Він нагадав про скриншоти листування, що з’явилися в Мережі, яка, як стверджується, велася між нардепом від БПП Олександром Черненко (раніше голова правління КВУ) і президентським помічником. В обміні повідомленнями обговорювалося створення перешкод для показу «Слуги народу-3». За словами Зеленського, «ситуація доведена до абсурду», і такий потужний промоушн, як іронічно кандидат назвав спроби блокування телешоу, був несподіваним.

Кандидат в президенти підкреслив, що кожна людина має право самостійно обирати контент для перегляду, і творча діяльність законодавчо не заборонена.

Серед інших інцидентів, витлумачених Зеленським як системний тиск на нього, учасник президентських перегонів назвав переслідування на дванадцяти тонованих автівках в ході його візиту в Одесу, «зрежисовану» (за його словами) акцію у Львові, а також офіційну заборону на сценічний майданчик у Вінниці перед концертом «Вечірнього кварталу».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*