Україна знайшла новий метод боротьби з «ухильниками» від армії

akcenty.info

Збори суддів апеляційного суду Миколаєва запропонували реформувати послугу поштового зв’язку таким чином, щоб в її рамках стало неможливим ухилення від вручення повістки.

Звернення цитує видання «Закон і бізнес». Збори суддів відзначили, що низка правил дозволяє вручати рекомендовані листи з позначкою судової повістки в поштовому офісі, однак якщо адресат або його повнолітні близькі відсутні за адресою проживання, повідомлення залишають в поштовій скриньці.

Службовці пошти найчастіше вибирають варіант з поштовою скринькою, і якщо ніхто не звернувся з метою отримання рекомендованого листа, воно повертається з позначкою, що закінчився термін зберігання. Це дозволяє особі, яка свідомо ухилилася від порядку, уникати її вручення постійно.

Судді Миколаєва запропонували зміну в правилах вручення повісток таким чином, щоб від пошти потрібно вручити повістку повнолітньому родичеві одержувача, якщо такий відсутній за вказаною адресою. У разі, якщо адресат або повнолітній родич відмовиться її отримувати, пропонується повертати документ в судову інстанцію, позначаючи факт відмови.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*