У НАЗК України виявили тридцять чиновників, які не надали декларації

Politeka.net

Співробітники Нацагентства з попередження корупції виявили навмисну відсутність декларацій від тридцяти чиновників різних державних органів.

За фактом ненадання декларацій від ідентифікованих осіб НАЗК відправило сповіщення в територіальні відділення правоохоронних органів і прокуратури.

Серед тих, хто порушив закон про обов’язковість декларацій, помічені вісім членів місцевих рад, службовці Нацбанку, співробітники прокуратури, тринадцять службовців Нацполіції, чиновники Міністерства юстиції та інших відомств.

Відзначається, що в більшості випадків декларацію не надали ті особи, які припинили виконання своїх обов’язків в держорганах або органах місцевого самоврядування.

Виявивши неподання декларацій, НАЗК рекомендувало порушникам подати потрібні документи в десятиденний період з дня надходження повідомлення про це, однак повідомлення від Нацагентства було чиновниками проігноровано.

Нагадаємо, що повноцінна перевірка декларацій співробітниками НАЗК виявила вказівку неправдивих даних на суму, що перевищує 8 мільярдів 600 мільйонів гривень.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*