Суддя розповів про масове працевлаштування в Нацполіцію України екс-міліціонерів

Franyk.com

Співробітники правоохоронних органів, які не пройшли переатестацію в ході поліційної реформи, добилися відновлення через судові вердикти та продовжили роботу в Нацполіції.

Голова Окружного столичного адмінсуду Павло Вовк зазначив, що кількість міліціянтів, які потрапили під масове звільнення у зв’язку з незадовільними результатами переатестації та згодом влаштувалися в Нацполіцію, дорівнює 90%.

Відновлення на службі в правоохоронних структурах екс-міліціянтів стало можливим через те, що при проведенні переатестації та подальшому звільненні з роботи були порушені певні процедури, пояснив Вовк. Він звернув увагу, що переатестація була призначена виключно для затвердження міліціонера поліціянтом.

Процедура була порушена, зазначив голова Окружного столичного адмінсуду – спочатку міліціянтів затвердили співробітниками Нацполіції, та вже згодом для них була проведена переатестація.

Також суддя заявив, що через різні інстанції було відновлено 62% раніше звільнених чиновників. За минулий рік, за словами Вовка, з 378 поданих позовів від звільнених з посади були задоволені 235.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*