«Укрпошта»: монетизовані субсидії будуть відправлені 1 мільйону пенсіонерів

Sobitie.com.ua

Перші монетизовані субсидії для погашення рахунків за комунальні послуги будуть доставлені «Укрпоштою» в період з березня по травень поточного року.

Такі субсидії будуть відправлені приблизно 1 мільйону 100 тисячам одержувачів пенсійного віку в рамках пілотного проекту. Про це повідомило представництво «Укрпошти». Підкреслюється, що поштовий оператор буде максимально сприяти своєчасній доставці цих виплат.

Гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський повідомив, що готується до роботи мережа безперервної доставки субсидійних виплат для тих, хто є їх одержувачем в готівковій грошовій формі через поштового оператора. Він пообіцяв, що дискомфорту від цих змін клієнти компанії не відчують.

На даний момент проходять процес досягнення домовленостей з Пенсійним фондом. Передбачається, що листоноші будуть доставляти субсидійні виплати готівкою безпосередньо в день пенсійної видачі. Через це особи пенсійного віку можуть не витрачати час на візит до поштового відділення і своєчасно оплатити комунальні послуги.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*