Секретар ЦВК України: коли розмір має значення

Mikroskop.net.ua

Секретар Центральної виборчої комісії Наталія Бернацька розповіла в одному зі своїх інтерв’ю, що в даний момент державний колегіальний орган веде роботу над виборчим бюлетенем.

Для майбутніх президентських виборів робота над бюлетенем для виборців ведеться з урахуванням рекордної кількості зареєстрованих кандидатів – потрібно розмістити дані на аркуші про кожного з них.

За словами Бернацької, остаточне число претендентів на президентський пост зараз невідомо, через те, що в даний час йде судовий розгляд позовів по відмовах в реєстрації окремим кандидатам. Вердикти судів у цих справах можуть вплинути на кількість прізвищ у бюлетені, зазначила Бернацька.

Другою причиною, за словами секретаря Центрвиборчкому, є можливість кандидатів в певний період заявити про свою відмову від участі у виборах.

Повідомляється, що до восьмого березня Центральна виборча комісія повинна затвердити бюлетень для президентських виборів. Розмір бюлетеня буде розраховуватися з-поміж учасників президентських перегонів та співвідношення цієї кількості зі шрифтом. При цьому він не повинен перевищити по довжині один метр, інакше неможливо будити забезпечити при друку належний рівень захисту.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*