Борги населення Житомирщини за газ сягнули 600 мільйонів гривень

112.international

У Житомирській області скорочення числа одержувачів субсидій на 40% призвело до зростання неплатежів населення за газопостачання.

Про це розповіло Інтернет-видання «Економічна правда». На початок поточного місяця борги споживачів послуг підприємства «ЖитомирГазЗбут» досягли загальної суми в 590 мільйонів гривень, при цьому за двомісячний період цієї зими борги населення зросли на півтори сотні мільйонів гривень.

Причиною скорочення одержувачів субсидій і відповідного зростання боржників за газ є жорсткість нових умов оформлення виплат з боку держави. Якщо в 2017 одержувачами субсидій було майже 190 тисяч жителів Житомирської області, то зараз субсидії оформлені у 111 тисяч жителів регіону.

Найбільше за газ заборгував адміністративний центр області, на другому місці в антирейтингу боржників знаходиться Бердичів. Майже дві тисячі споживачів газу мають борг, що перевищує 10 тисяч гривень, ще понад 12 з половиною тисяч споживачів, які користуються послугами підприємства «ЖитомирГазЗбут», мають борг від п’яти до десяти тисяч гривень.

Коментуючи ситуацію, керівник цієї компанії В’ячеслав Тарасов висловив подяку споживачам, які розрахувалися за використаний ними газ в повному обсязі. Решту, у кого ситуація складається інакше, Тарасов попросив звернутися до підприємства для проведення реструктуризації наявного боргу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*