Столичний суд заарештував активи кандидата в Президенти України

Yaizakon.com.ua

Інформаційне видання «Судовий репортер» інформує, що один з райсудів столиці в цей четвер 14.02.19. прийняв рішення про арешт трьохсот тисяч доларів на рахунках у Великобританії Романа Насірова, який раніше очолював Державну фіскальну службу.

У повідомленні сказано, що колишній керівник служби зберігав на рахунку протягом останніх трьох років 297 тисяч 730 доларів. При цьому, кошти зберігалися в одній з фінансових установ Британії. Також варто зазначити, що зазначені суми не були зареєстровані в жодній з декларацій колишнього голови ДФС, в той час, коли він обіймав свою посаду. Винятком стала лише декларація претендента на пост голови держави, яку він надав відразу після того, як йому повідомили про виявлення зазначених грошей співробітниками правоохоронних структур Великобританії.

Необхідно нагадати, що в січні цього року Роман Насіров подав декларацію претендента на посаду голови України, в якій вказав грошові кошти на рахунках британського фінустанови. Відзначимо, що сума даних коштів досягала 297 тисяч 730 доларів. Як зазначив сам Насіров, дані гроші з’явилися ще до того, як він став публічним діячем.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*