Новий склад коаліції можна побачити лише після виборів президента України

Akcenty.info

Експерт в галузі політології Олександра Решмеділова розповіла про те, що зараз неможливо передбачити склади коаліцій, оскільки на даний момент можуть укладатися домовленості, підсумки яких стануть зрозумілими лише після виборів голови України.

Експерт пояснює, що більш детально до цього питання можна підійти лише тоді, коли мова піде про майбутню конфігурацію Верховної Ради, а також про те, якою може бути коаліція. Також ці питання можуть розглядатися й тоді, коли можна буде придивлятися до претендентів на президентське крісло та припускати, хто з них зможе очолити, наприклад, Кабінет міністрів.

Вона вважає, що політичні гравці вже почали розмови про створення майбутніх коаліцій. Крім цього, експерт вважає, що домовленості можуть бути як особистими, так і кадровими.

Таким чином, на думку Решмеділової, на даний момент не можна з упевненістю заявляти про якісь реальні напрацювання щодо створення коаліції. Про це свідчать й підсумки попередніх рейтингів, оскільки вони не характеризуються сталістю та стабільністю.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*