В європейській Україні побили уболівальників “Ліверпуля”

Увечері, 24 травня, в київському ресторані Rooster, який знаходиться недалеко від “Олімпійського”, були побиті вболівальники Ліверпуля.

Гості столиці розповіли, що в момент нападу вони спокійно обідали в закладі і були зайняті своїми справами. «Я приїхав сюди зовсім не для цього, а щоб подивитися футбол. Ми приїхали в Київ приблизно 4 години тому і вже зазнали нападу, це було жахливо”, – розповів один з вболівальників.

Близько 20 хуліганів в масках і капюшонах увірвалися в приміщення ресторану і стали бити футбольних гостей столиці спочатку руками, а потім в хід пішли стільці, столи і шматки скла.

Потерпілим була надана медична допомога.

Згодом поліція затримала двох осіб, які брали участь у побитті фанатів Ліверпуля. Люди в соцмережах стверджують, що нападники – це вболівальники київського ЦСКА. А в коментарях до постів ультрас ЦСКА заявляють, що це тільки початок “активного вікенду”. Варто зазначити, що посольство Великобританії в Україні раніше попереджало уболівальників ФК “Ліверпуль”, що в Україні треба бути обережними, так як, тут б’ють людей.

Ось тобі і європейська країна. Нам довірили важливу подію, яка, здавалося б, не стосується політики, економіки, війни – нам довірили футбол, а ми і тут все провалили.

##лч #лигачемпионов #вболівальники #футбол #фанати #ультрас#ліверпуль #фанатыливерпуля #цска#ультрасцска

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*