Кримінальну справу Савченко-Рубана повинен розглядати суд присяжних

Ekburg.tv

Прокурор у процесі підготовчого засідання у райсуді міста Чернігова заявив, що справа, в якій звинувачуються у тероризмі парламентарій Надія Савченко, а також Володимир Рубан, громадський діяч та керівник штабу ГО «Офіцерський корпус», підлягає розгляду судом присяжних.

Повідомляється, що на засіданні суддя Світлана Меженнікова, член колегії суддів, зробила мотивовану заяву про неможливість розглядати дану справу – самовідвід. Причиною дій судді став факт дослідження секретних матеріалів у цьому судовому процесі, а доступу до державної таємниці Меженнікова не має. Після заяви судді прокурори почали виступати проти самовідводу.

Вони заявили, що, на їхню думку, рішення про самоусунення є передчасним. Даний висновок був зроблений через наявність у них інформації про те, що обвинувачені повинні зробити офіційний запит про те, щоб їх справа була розглянута судом присяжних, та, таким чином, три людини з колегії не знадобляться. Відзначається, що адвокатами обвинувачених було підтримано самоусунення члена колегії.

Валентин Рибін, один з адвокатів, повідомив, що у цій справі немає інформації, яка має обмежений доступ, але сам він зазначив, що має доступ до держтаємниці.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*