Нацрада проведе незаплановану перевірку телеканалу Мураєва «НАШ»

partiya-nashi.org

Представник Нацради з питань телебачення та радіомовлення Сергій Костинський у своєму профілі в соцмережі «Фейсбук» опублікував запис, в якій інформує, що Національний рада ухвалила рішення про проведення незапланованої перевірки ТОВ «Наша Прага». Це рішення обґрунтовується тим, що були зафіксовані порушення програмної концепції.

Він висловив коментарі до звернення телевізійного каналу до Національної ради та підкреслив, що своїми погрозами «Максі-ТВ», яке здійснює мовлення під логотипом «НАШ», ясно дає зрозуміти, що має намір розібратися з Нацрадою після виборів голови держави.

Костинський заявив, що, якщо в ході перевірки буде встановлено, що телевізійний канал не виправив свою діяльність та не підстроїв її під норми закону та умови ліцензування, а також не виконав умови, що висували раніше, то Нацраді доведеться звернутися в суд з позовом анулювати ліцензію телевізійного каналу.

Член Нацради звернув увагу, що спочатку жіночий телеканал «Максі-ТВ» без необхідного дозволу регулятора змінив характер мовлення на інформаційно-аналітичний. Крім цього, керівництво каналу вважає, що зможе залякати членів Ради, проте вони й далі продовжують здійснювати свою діяльність в рамках правового поля.

Нагадаємо, раніше Національна рада дала відмову на переоформлення логотипу та ліцензії телевізійного каналу через низку порушень. Також наголошується, що бенефіціаром компанії «Наша Прага» є батько парламентарія та претендента на президентське крісло Євгена Мураєва.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*