Вілкул: зараз дороги України роблять з бруду і тирси

Igormelika.com.ua

Олександр Вілкул, кандидат у президенти від політичної сили «Опозиційний блок», заявив на зустрічі у Херсонській області, що при його перемозі на виборах, нардеп має намір посилити відповідальність чиновництва та будівельних компаній, які відповідають за ремонтні роботи доріг в Україні.

Парламентарій зазначив, що попри витрати на ремонтні роботи, здебільшого ямкові, близько 35 млрд грн, весь результат цих робіт зійшов разом зі снігом. Вілкул заявив, що посилить відповідальність чиновництва, яке займається перерозподілом мільярдів держбюджету, а також відповідальність компаній, які недобросовісно виконують свою роботу, використовуючи, як ремонтний матеріал, бруд та тирсу. Також кандидат зазначив, що застосування сучасних технологій, дозволить державі мати нормальні дороги.

Олександр Вілкул додав, що близько 123 тисяч кілометрів доріг були передані обласним адміністраціям у рамках процесу децентралізації, але при цьому коштів на ремонт доріг не було виділено, оскільки 65% дорожнього фонду спрямовується на ремонт доріг державного та міжнародного значення, і лише 35% йдуть на місцеві дороги.

Кандидат на пост голови держави також зазначив, що кошти, які були отримані обладміністраціями, у повному обсязі не витрачені. Таким чином, в Одеській області витрачено 57%, Тернопільській – 64%, Луганській – 46%, а в Миколаївській – 69%.

Як зазначається, програму розвитку автомобільних доріг України на період з 2018 по 2022 було затверджено Кабінетом міністрів у березні 2018 року. Згідно з програмою, фінансування становить 298,3 млрд гривень. З них 178 млрд повинен надати Державний дорожній фонд, а решта надійде з інших джерел.

Нагадаємо, що у вересні минулого року Володимир Гройсман, голова уряду України, зробив заяву, що Кабмін виділить на ремонт доріг близько 56 млрд гривень.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*