У Харкові люди вийшли на “президентський” мітинг за кривавого маніяка

Dialog.ua

Журналісти харківського Інтернет-видання 057.uа провели громадський експеримент з метою перевірити городян на готовність взяти участь в оплачуваному мітингу. Характерною особливістю пранку був фейковий кандидат в президенти, за підтримку якого на мітингу пообіцяли винагороду — цю «роль» зіграв покійний психопат і серійний вбивця Анатолій Онопрієнко.

За мітинг на підтримку «кандидата-маніяка» організатори розіграшу пообіцяли одну тисячу гривень кожному учаснику. Всього в акції взяли участь понад сотні городян. Присутні виконували прохання ведучого скандувати гасла на підтримку Онопрієнко. Пізніше було опубліковано відео з розіграшем.

Коли журналістам-пранкерам посипалися дзвінки з вимогою винагороди та почали звучати погрози на їхню адресу, у відповідь ті радили ознайомитися з біографією маніяка й надалі не продавати свій голос.

Журналісти харківського Інтернет-видання визнали, що акція є провокаційною, але підкреслили користь від її проведення.

Раніше в Одесі був влаштований схожий розіграш з пропозицією вийти на підтримку вигаданого кандидата за 1 тисячу гривень винагороди. Коли згодом жертви пранку, які зібралися на місці фейкового мітингу, уточнювали час прибуття «кандидата», організатори розіграшу відповідали, що той провалився в люк і помер.

Анатолій Онопрієнко в період з 1989 року по 1996 рік позбавив життя: п’ятдесят дві жертви, в деяких джерелах він названий одним з найжорстокіших серійних убивць минулого століття.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*