Відправлений під варту Мангер висловив побоювання за своє життя

Mk.depo.ua

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Владислав Мангер, який став ключовим підозрюваним у справі про вбивство чиновниці та активістки Катерини Гандзюк, відправлений під варту на 17-денний період. Відповідне рішення виніс Шевченківський столичний райсуд.

За високопоставленим підозрюваним збережено право внесення застави – для зміни запобіжного заходу Мангеру буде потрібна сума майже у 2,5 мільйона гривень. Юридичний захист керівника ОДА Херсонщини заявив, що чиновник не має такої суми та пообіцяв допомогу в зборі цих грошей. Також адвокатська команда Мангера заявила про підготовку апеляції по судовому рішенню.

В ході судових слухань Мангер зробив заяву, що його життю загрожує небезпека, і винним в інкримінованому йому злочині він себе не вважає. Голова Херсонської обласної державної адміністрації виклав власну версію, згідно з якою, він став фігурантом справи про вбивство Гандзюк через те, що свого часу не відмовився від крісла голови обласної ради. Мотив особистої помсти Мангер знайшов у генерала Служби безпеки України Данили Доценко.

Мангер риторично запитав, чи схожий він на того, хто за чотири публікації за авторством Гандзюк буде «замовляти» її вбивство, та послався на Доценко, який нібито стверджував, що вбита активістка знаходиться під його заступництвом.

Чиновник також висловив побоювання, що він буде закритий в підвалі СБУ та вбитий, у зв’язку з чим зробив заяву, що суїцид не планує.

Сторона звинувачення наполягає, що на початку липня минулого року Мангер, керуючись особистою неприязню до Катерини Гандзюк, і побоюючись підриву свого авторитету у зв’язку з її громадською діяльністю, організував умисне вбивство херсонської активістки. За версією слідчих, для нападу і розправи глава ОДА Херсонщини організував групу осіб, які були встановлені в ході розслідування.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*