Розкрито феномен фантастичного рейтингу Володимира Зеленського

crisis.in.ua

Учасник президентських перегонів, нардеп і лідер політсили «Наші» Євген Мураєв, відповідаючи на питання про джерело популярності свого суперника по передвиборній кампанії Володимира Зеленського, назвав ситуацію, що склалася, «феноменом».

Як пояснив Мураєв, популярність лідера «95 кварталу» обумовлена «формою протесту» населення. Опозиціонер зазначив, що Зеленський може отримати голоси молодих виборців, і звернув увагу на те, що представники молоді традиційно не відвідують вибори. Тому, зазначив лідер партії «Наші», його опонент отримає шанси на отримання президентське крісло лише в разі мобілізації молодих людей.

Нардеп також звернув увагу на брак досвіду в політичній діяльності у Зеленського. За словами Мураєва, необхідно мати пізнання в питаннях формування та витрачання бюджету, підготовки до опалювального сезону, функціонуванні трьох гілок влади тощо.

Опозиціонер уточнив, що при перелічених ним недоліках він буде вважати свого опонента однозначно кращим за чинного голову держави.

Вибори президенти призначені на останній день березня поточного року. Вони стали рекордними за кількістю претендентів на найвищу в країні посаду, яких на даний момент налічується сорок чотири особи.

Раніше Зеленський піддав гострій критиці спробу блокування трансляції телешоу «Слуга народу-3», назвавши це спробою боротьби з ним як з кандидатом в президенти. У тій же заяві він згадав й інші інциденти в ході передвиборної кампанії, які були витлумачені ним як переслідування і тиск.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*