Україна подала скаргу до СОТ на недотримання РФ своїх зобов’язань щодо свободи транзиту

Vybor.news

Світова організація торгівлі в ході засідання, присвяченого проблематиці спрощення торговельних операцій, отримала скаргу від української сторони. Представники Києва заявили, що Кремль не виконує своїх зобов’язань в частині забезпечення свободи транзиту.

Про скаргу представників України в міжнародну організацію повідомив офіційний Інтернет-ресурс Мінекономрозвитку.

Захід проходив у швейцарській Женеві. В ході свого виступу українська делегація вказала на факти заборони Москвою на ввезення в РФ певних товарів, які транзитом перетинали територію нашої країни та при цьому відправлених з держав, що входять до СОТ.

У Мінекономрозвитку відзначають, що російські дії в питанні транзиту порушили статті з Договору Світової організації торгівлі про спрощення торговельних процедур.

Нагадаємо, що Дмитро Медведєв, який обіймає посаду російського глави уряду, наприкінці минулого року поставив свій підпис під документом про заборону ввезення певних товарів, якщо вони виготовлені в Україні, наша країна є пунктом їх відправлення або ж вони переміщалися українською територією. Заборона набула чинності в день підписання документа.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*