Генпрокурор України звинуватив Юлію Тимошенко в незаконному збагаченні

Glavnoe.dp.ua

Юрій Луценко, який очолює Генеральну прокуратуру, прийняв рішення про відправку до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури заяви про те, що лідер «Батьківщини» та учасниця президентських перегонів Юлія Тимошенко зробила правопорушення.

Як зазначає прес-служба Генпрокуратури, чотирнадцятого лютого на ім’я керівника відомства надійшла заява, яка звинувачує Юлію Тимошенко у вказівці недостовірної інформації в своїй декларації, а також у незаконному збагаченні.

Генпрокуратура зазначає, що слідством у подібних справах можуть займатися виключно детективи Національного антикорупційного агентства, в той час як Спеціалізована антикорупційна прокуратура має повноваження вести моніторинг цього розслідування.

Раніше, тринадцятого лютого, вимогу до Юрія Луценка порушити кримінальну справу проти Юлії Тимошенко озвучила організація «Центр протидії корупції». Також судовим рішенням співробітники Держбюро розслідувань зобов’язалися зайнятися перевіркою ймовірної легалізації коштів політсилою Юлії Тимошенко «Батьківщина».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*